Prison Break 2. Sezon Türkçe Dublaj Tüm Bölümler"

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
809 views
FILM BILGILERI 3 ay önce eklendi
Prison Break 2. Sezon Türkçe Dublaj Tüm Bölümler

Bu sezon kahramanların kaçtıktan sonra yaşadıklarını konu edinir. Mahkumlar hapisten başarılı bir şekilde kaçarlar ve hepsi Charles Westmoreland’in Tooele Utah’da gömdüğü 5 milyon doların peşine düşer. Ancak onları, FBI ajanı Alexander hdfilmag.comMahone (William Fichtner) takip etmektedir.
Serinin yaratıcısı Paul Scheuring, ikinci sezonu, başrollerinde Harrison Ford ve Tommy Lee Jones’un yer aldığı Kaçak filminin sekiz firarili hali olarak tanımlıyor ve yine bir cezaevi firarını konu edinen Büyük Kaçış filminin ikinci yarısına benzetiyor. Kaçakların her biri kendi amaçlarını gerçekleştirmek için Birleşik Devletler’in çeşitli bölgelerine yolculuk ederken, hemen bir adım peşlerinden takip eden kanun koruyucuları ve ödül avcıları ise hepsinin işini zora sokuyor. Lincoln Burrows’a kurulan komplonun sahibi ‘Şirket’ (The Company) ise bu sezonda daha aktif ve amacı firari Lincoln Burrows’un infazını bir an evvel gerçekleştirmek..

Tür: Prison Break izle, Yabancı Diziler

Yapım: ABD (2006)

IMDB Puanı: 8.5

Yönetmen: Paul Scheuring

Oyuncular: Dominic Purcell, Wentworth Miller, Amaury Nolasco, Robert Knepper, Sarah Wayne Callies, Wade Williams, William Fichtner, Paul Adelstein, Marshall Allman, Rockmond Dunbar, Peter Stormare, Michael Rapaport

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

BENZER FILMLER
Legion 1.Sezon Tüm Bölümleri izle

IMDB Puanı: 9.0/10

8 views izlenme
The Vampire Diaries 8.Sezon Tüm Bölümleri

IMDB Puanı: 7.8/10

13 views izlenme
Doctor Who 10.Sezon – Türkçe Altyazılı İzle

IMDB Puanı: 8.8

5 views izlenme
Teen Wolf 6. Sezon izle

IMDB Puanı: 7.7/10

11 views izlenme
Colony 2. Sezon izle

IMDB Puanı: 7.3/10

11 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?